Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Mściszewice - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

639 000 zł126 m² 5 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Pragniemy zaoferować Państwu dom jednorodzinny wolnostojący w jednym z najpiękniejszych zakątków pojezierza kartuskiego w Mściszewicach, wiosce otoczonej pięknymi grzybnymi lasami.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł47,13 m² 9 505,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu domek letniskowy umiejscowiony w sercu Kaszub - około 140 metrów od jeziora Stacinko - w Mściszewicach (osada Skoczkowo) (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

250 000 zł600 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż działka rekreacyjna Z domkiem I kominkiem W mściszewicach gmina sulęczyno, 100 metrów do jeziora! Odległość od Gdańska to około 50km Działka o powierzchni 600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedsprzedaż- działki letniskowe usytuowane w cudownej okolicy Mściszewic koło Sulęczyna do wydzielenia z ponad 6 hektarowej działki. Z niektórych działek widok na jezioro. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

277 500 zł11 100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ecoosada z własnym stawem - ziemia dla tych, którzy chcą żyć inaczej! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 1,11 ha, położona w malowniczej kaszubskiej wsi Mściszewice,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł126 m² 5 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nie szukasz domu - szukasz miejsca, które pokochasz. To właśnie ono. Rodzinny spokój w czterech ścianach - poznaj swój przyszły dom :) dom W mściszewicach - stan deweloperski, 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

399 600 zł9 990 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Atuty Brak uciążliwego przemysłu w okolicy, otoczenie jezior.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł14 200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża, malowniczo położona działka o powierzchni 14 200 m (1,42 ha), znajdująca się w miejscowości Mściszewice, w gminie Sulęczyno w samym sercu pięknych Kaszub.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł126 m² 5 079,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:770 m²

Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Sulęczyno- mściszewice, w odległości 250 metrów od jeziora. Przepiękna miejscowość bogata w tereny leśne.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł126 m² 5 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczych Mściszewicach na pojezierzu kartuskim. Nieruchomość oferowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

110 000 zł1 171 m² 93,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona w Dąbrowie, gmina Stężyca, obręb Łosienice. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Dąbrowa znajduje się w malowniczym regionie Kaszub, charakteryzującym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mściszewice +4 km

90 000 zł2 100 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 2 100 m2 Z małym stawem bezpośrednio do działki prowadzi droga asfaltowa działka rolno-leśna gdzie dopuszcza się budowę obiektów związanych z gospodarką leśną lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mściszewice +4 km

197 000 zł1 090 m² 180,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka pod zabudowę rekreacyjną, położona w najpiękniejszym zakątku Szwajcarii Kaszubskiej, nieopodal Kamiennych Kręgów. Jeżeli szukasz najpiękniejszego miejsca na swój wymarzony dom.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mściszewice +4 km

315 000 zł2 386 m² 132,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej, kaszubskiej miejscowości! Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 1400 m2 i 985 m2 położone w miejscowości Węsiory.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mściszewice +4 km

184 800 zł1 400 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej, kaszubskiej miejscowości! Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m2 położona w miejscowości Węsiory w gminie Sulęczyno,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mściszewice +4 km

298 000 zł8 928 m² 33,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka siedliskowa w otoczeniu natury Klukowa Huta, gm. Stężyca Na sprzedaż pięknie położona działka siedliskowa o łącznej powierzchni 8928 m , z czego 1227.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mściszewice +4 km

125 000 zł3 200 m² 39,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej działki rolnej położonej w malowniczej miejscowości Podjazy na pojezierzu kaszubskim. To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mściszewice +4 km

249 000 zł54 m² 4 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:647 m²

Wyjątkowa nieruchomość rekreacyjna w sercu Kaszub - Podjazy, nad Jeziorem Gowidlińskim Na sprzedaż oferujemy malowniczo położoną nieruchomość w miejscowości Podjazy, na Pojezierzu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mściszewice +4 km

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Home Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość - całoroczny dom letniskowy w malowniczej wsi Podjazy w gminie Sulęczyno. Lokalizacja: podjazy wieś kaszubska w Polsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mściszewice +4 km

549 000 zł148 m² 3 709,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się wśród śpiewu ptaków, a zza okna widać tylko zieleń drzew. Na tarasie czeka filiżanka kawy, a wokół - cisza, przerywana jedynie szumem liści. Tak.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mściszewice +4 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

330 000 zł76 m² 4 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu domek letniskowy - do remontu - umiejscowiony w małej miejscowości Skoczkowo blisko Mściszewic (gm. Sulęczyno) - około 170 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szlachecka

Mściszewice,pomorskie

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowo wybudowany, urokliwy dom jednorodzinny o powierzchni 60m2 położony na działce o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Mściszewice, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom z widokiem na jezioro położony w pierwszej linii zabudowy od jeziora, we wsi Mściszewice, na pięknych Kaszubach. Budynek z 1980 roku o powierzchni mieszkalnej 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

439 000 zł104 m² 4 240,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:499 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu domek umiejscowiony w bardzo ciekawym miejscu na Kaszubach - w urokliwej wsi Mściszewice - Skoczkowo, w okolicy kaszubskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Mściszewice,pomorskie

900 000 zł130 m² 6 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny ok. 130 m , wybudowany wg projektu Studio 71, na działce 1040 m w spokojnych Mściszewicach (kaszuby), tylko 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Lęborska

Mściszewice,pomorskie

100 000 zł1 360 m² 73,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną 1360m w miejscowości mściszewice/lewinowo. Cena do Negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

519 000 zł110 m² 4 735,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:498 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego domu w malowniczej miejscowości Skoczkowo, położonej w sercu kaszubskiego regionu. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki budowlane w Mściszewicach /7 sztuk/ z wydanymi warunkami zabudowy dot. zabudowy mieszkaniowej. Działki o powierzchni od 1000 do 1300 m2, dogodnie położone przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Mściszewice,pomorskie

169 000 zł1 032 m² 163,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mściszewice w gminie Suleczyno, budowlana (mpzp), ogrodzona działka budowlana 1032 m kw, przy ulicy Szkolnej, okazja! w niskiej cenie 169 tyś zł. Oferuję do sprzedaży atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

650 000 zł86 m² 7 602,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Marzysz o własnym miejscu nad jeziorem, gdzie każdego ranka możesz budzić się przy śpiewie ptaków i podziwiać malownicze widoki z kawą na tarasie? Agencja westate ma w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Mściszewice,pomorskie

94 000 zł1 568 m² 59,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu 5 działek budowlanych w malowniczej wsi - Mściszewice, gm. Sulęczyno. Działki znajdują się około 1 km od Jeziora Mściszewickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

360 000 zł600 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

360 000 zł600 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka rekreacyjna W mściszewicach gmina sulęczyno 100 metrów do jeziora! Odległość od Gdańska to około 50km Działka o powierzchni 600 m2 ogrodzona z bramą wjazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

750 000 zł230 m² 3 255,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom dla Rodziny doceniającej kontakt z naturą. Z przyjemnością pragnę Państwu zaprezentować idealną nieruchomość dla Rodziny chcącej uciec od zgiełku miasta. Lokalizacja: idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

950 000 zł5 200 m² 182,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas!| piękna działka | dostęp do drogi | bisko jezioro | sulęczyno |lokalizacja:Działka położona jest w malowniczej wiosce Mściszewice - nad niemal samym jeziorem Węgorzyno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Mściszewice

Mściszewice,pomorskie

1 995 000 zł273 m² 7 318,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Tylko U nas!| styl amerykański | 2 piętra | wysokie sufity | wyposażone | taras | nad jeziorem | sulęczyno | duża działka |lokalizacja:Dom położony jest w malowniczej wiosce Mściszewice -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mściszewice,pomorskie

1 995 000 zł273 m² 7 318 zł/m²